Pułapka na środku chodnika

9

PIASECZNO Na środku chodnika przy ulicy Dworcowej od dłuższego czasu na pieszych i rowerzystów czeka pułapka – dziura, która nie tylko nie wygląda estetycznie, ale może być również zagrożeniem dla bezpieczeństwa

– Wyobraźmy sobie, że ktoś jedzie na rowerze, a jeżdżą tutaj często, rozpędzony nie zauważa dziury, a potem przewraca się wprost na jezdnię i wpada pod pędzące auto – mówi pani Ewa, mieszkanka pobliskiego bloku. – Może najwyższy czas coś z tym zrobić?
Jak się okazuje, problem ten jest znany gminnym radnym.
– Dworcowa jest projektowana i w przyszłym roku, jeśli układ władzy się nie zmieni, będzie przebudowywana – mówi Katarzyna Wypych, radna gminy Piaseczno. – Zgłosiłam jednak tą dziurę w trybie awaryjnym do Wydziału Infrastruktury i Transportu Publicznego. W ciągu kilku dni powinna ona zniknąć.


Grzegorz Tylec

9 KOMENTARZE

  1. Patrząc na Piaseczno to dziureczka, a w zasadzie maleńki ubytek ?. Pani Wypych zdaje się mieszka w “pobliskim bloku” i jest z PO. Dlaczego remont Dworcowej zależny jest od “układu obecnej władzy”?

  2. Odpowiedzieć powinniśmy sobie sami. To nie jest żaden szantaż. Jak można obiecać że będzie to zrobione skoro np. wygra inna opcja i będzie miała inny pomysł na ul. Dworcowa i plany poprzedniej ekipy zostaną odrzucone.

  3. Tak to jest jak się wybrało na burmistrza człowieka, który w mieście nie mieszka i jest mu wszystko jedno czy chodniki są równe. A jeśli z Dworcową zrobią to samo co z Chyliczkowską to ja z góry dziękuję za obiecanki Pani radnej.

  4. Może też ktoś pomyśli o wydłużeniu zielonego światła dla samochodów jadących Dworcową przez skrzyżowanie z JPII. Dwa, góra trzy zdążą przejechać i już zapala się czerwone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię