Pułapka na środku chodnika

9

PIASECZNO Na środku chodnika przy ulicy Dworcowej od dłuższego czasu na pieszych i rowerzystów czeka pułapka – dziura, która nie tylko nie wygląda estetycznie, ale może być również zagrożeniem dla bezpieczeństwa

– Wyobraźmy sobie, że ktoś jedzie na rowerze, a jeżdżą tutaj często, rozpędzony nie zauważa dziury, a potem przewraca się wprost na jezdnię i wpada pod pędzące auto – mówi pani Ewa, mieszkanka pobliskiego bloku. – Może najwyższy czas coś z tym zrobić?
Jak się okazuje, problem ten jest znany gminnym radnym.
– Dworcowa jest projektowana i w przyszłym roku, jeśli układ władzy się nie zmieni, będzie przebudowywana – mówi Katarzyna Wypych, radna gminy Piaseczno. – Zgłosiłam jednak tą dziurę w trybie awaryjnym do Wydziału Infrastruktury i Transportu Publicznego. W ciągu kilku dni powinna ona zniknąć.


Grzegorz Tylec

9 KOMENTARZE

  1. Patrząc na Piaseczno to dziureczka, a w zasadzie maleńki ubytek ?. Pani Wypych zdaje się mieszka w “pobliskim bloku” i jest z PO. Dlaczego remont Dworcowej zależny jest od “układu obecnej władzy”?

  2. “przyszłym roku, jeśli układ władzy się nie zmieni” – to jest szantaż wyborczy a ta pani powinna za to odpowiedzieć.

  3. Odpowiedzieć powinniśmy sobie sami. To nie jest żaden szantaż. Jak można obiecać że będzie to zrobione skoro np. wygra inna opcja i będzie miała inny pomysł na ul. Dworcowa i plany poprzedniej ekipy zostaną odrzucone.

  4. Tak to jest jak się wybrało na burmistrza człowieka, który w mieście nie mieszka i jest mu wszystko jedno czy chodniki są równe. A jeśli z Dworcową zrobią to samo co z Chyliczkowską to ja z góry dziękuję za obiecanki Pani radnej.

  5. Może też ktoś pomyśli o wydłużeniu zielonego światła dla samochodów jadących Dworcową przez skrzyżowanie z JPII. Dwa, góra trzy zdążą przejechać i już zapala się czerwone.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię