Punkt szczepień powszechnych przeniesiony

3

PIASECZNO Od poniedziałku 23 sierpnia 2021 roku punkt szczepień powszechnych PSP Gminy Piaseczno został przeniesiony z Ratusza przy pl. Piłsudskiego 1 do Szpitala św. Anny w Piasecznie.

Aktualnie pacjenci mogą skorzystać ze szczepień w punktach przy ul. Szkolnej 1 oraz ul. Mickiewicza 39 (wejście główne). Na szczepienie można zapisać się dzwoniąc na numer 539 146 322 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 lub pod numer telefonu 22 735 4100 od 7.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku, lub wysyłając e-mail na adres [email protected]. Można również samodzielnie zapisać się poprzez stronę e-rejestracja (ezdrowie.gov.pl), a także w recepcji szpitala oraz przychodni przyszpitalnej przy ul. Mickiewicza 39.

CZYTAJ TAKŻE:  Narkotyki w parku miejskim

Terminy szczepień są uzależnione od ilości chętnych tak, aby optymalnie wykorzystać ilość dawek dostępnych w fiolce danej szczepionki. Dostępne są wszystkie rodzaje szczepionek.

Dla punktu PSP Gmina Piaseczno oraz punktu EMC Piaseczno została podpisana umowa z Ochotniczą Strażą Pożarną w Złotokłosie w zakresie m.in. transportu pacjentów do punktu szczepień (w obie strony), co istotnie ułatwia możliwość zaszczepienia się pacjentom.

Szpital św. Anny w Piasecznie jest w trakcie rozmów z Kołami Gospodyń Wiejskich w celu zapewnienia możliwości zaszczepienia się podczas festynów oraz ze szkołami na terenie gminy Piaseczno w celu zapewnienia szczepień dla uczniów szkół.

CZYTAJ TAKŻE:  Rozmowy z katem w Piasecznie

 

3 KOMENTARZE

  1. W tym beznadziejnym szpitalu to nawet wejść do środka nie warto moja skarga jest rozpatrywana przez Ministerstwo Zdrowia za nienależyte udzielenie pomocy przy zawale nie odpuszczę im

  2. Podejrzewam że w każdym szpitalu jest takie samo beznadziejne SOR. Żeby dostać czerwony kolor- badanie i pomoc do 5 minut, musisz przyjechać nogami do przodu i to nieprzytomny. Inaczej kolor zielony, czyli mają czas 24h by się tobą zająć, czekasz na korytarzu, a jak jęczysz, znaczy żyjesz i możesz poczekać. I nie wydawaj opinii o służbie zdrowia bo są chronieni jak urzędnicy. A w ogóle to ci powiedzą że za mało zarabiają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię