Pyton z Gassów widziany dziś w nocy w Warszawie!

5

KONSTANCIN-JEZIORNA Dziś w nocy w rejonie mostu świętokrzyskiego trzy osoby widziały płynącego Wisłą pytona tygrysiego. Czy jest to ten sam wąż, którego wylinkę znaleziono kilka tygodni temu w rejonie Ciszycy?


Poszukiwania pytona tygrysiego trwały przez kilkanaście dni na terenie gminy Konstancin-Jeziorna w rejonie Ciszycy i Gassów. Przed tygodniem do akcji włączono owczarka belgijskiego. Suczka Koka znalazła odchody pytona i jego ślady tuż nad brzegiem rzeki. Mogło to świadczyć o tym, że wąż wpełzł do Wisły i najzwyczajniej w świecie odpłynął. Wielu ekspertów skłaniało się ku takiej wersji wydarzeń.
Dziś, 40 minut po północy, do policji dotarło zgłoszenie, że wąż był widziany w rejonie mostu świętokrzyskiego w Warszawie.
– Płynącego rzeką pytona widziały rzekomo trzy osoby, które natychmiast zadzwoniły na policję – informuje kom. Jarosław Sawicki, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Na miejsce przybyli policjanci ze Śródmieścia, którzy przyjęli od tych osób zeznania. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że był to ten sam wąż, który przed kilkoma tygodniami zgubił wylinkę w rejonie Ciszycy.

TW

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię