Quiz na 590-lecie Piaseczna

0

PIASECZNO Zwieńczeniem obchodów 590-lecia Piaseczna był quiz multimedialny z wiedzy o mieście i gminie, w którym wzięli udział przedstawiciele różnych lokalnych środowisk

Trzyosobowe zespoły zebrane na sali gimnastycznej Centrum Edukacyjno-Multimedialnego musiały, każdorazowo w czasie 30 sekund, udzielić odpowiedzi na 21 przygotowanych przez organizatorów pytań. Ostatecznie najlepiej wypadli strażacy z OSP Piaseczno, drugie miejsce przypadło burmistrzom, a trzecie Zośka Team. Jednak drużyna burmistrzów wycofała się z konkursu, co spowodowało, że na trzecim miejscu uplasowała się “Drużyna Powiatowa”
Pytania w teście wielokrotnego wyboru dotyczyły, między innymi, piaseczyńskiej historii, przyrody czy współczesnych danych statystycznych. Pomimo rywalizacji, wszyscy bawili się świetnie i pojawiały się liczne zapytania czy impreza będzie jeszcze w przyszłości kontynuowana. Na zakończenie na salę wjechał niezwykle efektowny i pyszny tort, który został podzielony pomiędzy uczestników quizu i liczne grono kibiców.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię