Radna: pałac ślubów nie spełnia swojej funkcji

2

KONSTANCIN-JEZIORNA Radna Izabella Wieczorek poinformowała podczas sesji, że jedna z pracowniczek Urzędu Stanu Cywilnego zniechęca młode pary do zawierania małżeństw w willi Kamilin. – To miejsce powinno żyć i promować uzdrowisko, a jest inaczej – zauważyła radna


Radna poinformowała, że na temat willi i znajdującego się w niej pałacu ślubów rozmawiała z kilkoma parami, które zamierzały się tam pobrać.
– Pary te nie miały możliwości obejrzeć wcześniej wnętrza willi oraz zorganizować tu nawet skromnego poczęstunku dla swoich gości – wyliczała radna. – Ponadto jedna z pracowniczej USC była opryskliwa i nieprzyjemna, jakby chciała celowo obrzydzić narzeczonym to miejsce. W tym momencie warto zadać sobie pytanie, dlaczego w willi Kamilin jest tak mało ślubów. To powinno wyglądać zupełnie inaczej.
Do dyskusji włączyła się przewodnicząca rady Agata Wilczek oraz inni radni.
– W tym miejscu rzeczywiście niewiele się dzieje, może organizacją ślubów powinien zająć się podmiot zewnętrzny – zaproponowała przewodnicząca.
Wydaliśmy bardzo dużo na renowację Kamilina, w zamyśle miało to być miejsce promujące naszą gminę – mówił radny Andrzej Cieślawski. – Mimo że jest tam informacja turystyczna i pałac ślubów, to nikt o tym nie wie. Jeśli chcemy, żeby była to nasza wizytówka, trzeba dokonać pewnych zmian.
Po tym, co powiedzieli radni, burmistrz Kazimierz Jańczuk obiecał w trybie pilnym przeprowadzić rozmowę z odpowiedzialnymi za organizowanie uroczystości ślubnych w Kamilinie pracownikami Urzędu Stanu Cywilnego.

TW

2 KOMENTARZE

  1. Tak się dzieje ze wszystkimi tego typu inwestycjami.Muzeum wycinanki,Gryf, puste sale w ratuszu, puste gminne lokale użytkowe., puste sale gimnastyczne przy szkołach, nawet plac zabaw dla psów. Za chwile gmina wybuduje na końcu miasta w lesie, bez dojazdu komunikacji miejskiej , pałac dla ZGK. A ławek na mieście nie ma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię