Radni myślą o rozszerzeniu strefy płatnego parkowania

4

PIASECZNO Trwają przymiarki do objęcia strefą płatnego parkowania ulicy Czajewicza, przy której znajdują się urzędy, punkty usługowe czy przychodnia, a jest mała rotacja samochodów. Jeśli strefa zostanie tam wprowadzona, nie nastąpi to raczej wcześniej niż we wrześniu


Funkcjonujące już na terenie miasta strefy płatnego parkowania mają zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Podobnie jest na ulicy Czajewicza. Tam utworzenia płatnych miejsc domaga się wspólnota mieszkaniowa jednego z bloków, zaś do pomysłu nie jest przekonany właściciel znajdującej się naprzeciwko przychodni. Niemniej jednak wydaje się, że w tym przypadku przewagę mają zwolennicy utworzenia strefy.
– Jej rozszerzenie to jednak długi proces, wymagający wielu ustaleń – mówi radny Adam Marciniak, szef gminnej komisji prawa i bezpieczeństwa. – Potwierdzam, że rozważamy utworzenie w tym miejscu płatnych parkingów. Komisja, której przewodzę, zajmie się tym tematem pewnie jeszcze przed wakacjami. Musimy drobiazgowo przeanalizować wszystkie za i przeciw.

TW

4 KOMENTARZE

  1. Najlepiej zlikwidujcie wszystkie parkingi, niech ludzie zapier….. @ pieszo. Czy ktoś się zastanawia nad takimi sprawami? Czy ktoś w tym urzędzie myśli racjonalnie? Chyba nie. Najlepiej dobić ludzi kolejnymi opłatami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię