Radni o wójt Lesznowoli: Jej uczciwość pozostaje poza podejrzeniami

6

LESZNOWOLA Byli i obecni radni Lesznowoli opublikowali poniższe oświadczenie w sprawie zatrzymania wójt gminy przez CBA oraz ciążących na niej zarzutów prokuratorskich

„My niżej podpisani, Radni Gminy Lesznowola obecnej i poprzedniej kadencji oświadczamy, że Wójt Gminy Lesznowola Pani Maria Jolanta Batycka-Wąsik jest osobą o wielkich zasługach w działaniu na rzecz lokalnej społeczności.

Po 20 latach pełnienia funkcji Wójta Gminy Lesznowola Pani Jolanta Batycka-Wąsik w ostatnich wyborach uzyskała ponad 77 proc. poparcia, które odzwierciedla ogromne i uzasadnione zaufanie jakim darzą ją mieszkańcy gminy. Zawsze na pierwszym miejscu stawiało ich dobro.

Od lat Pani Wójt jest jednym z najlepszych samorządowców w Polsce, wielokrotnie nagradzanym. Jej działalność cechuje się najwyższymi standardami. Jej nieskazitelny charakter, uczciwość i prawość działania w sferze publicznej jak i prywatnej pozostaje poza podejrzeniami.

Tryb zatrzymania przez Centralne Biuro Antykorupcyjne budzi nasz sprzeciw.”

czytaj też: 

Zarzuty i wniosek o areszt dla wójt Lesznowoli! Grozi jej do 10 lat pozbawienia wolności

6 KOMENTARZE

  1. I co z nowymi v-ce jednym od oświaty drugim od inwestycji, w przypadku 3 miesięcznego aresztu powoła ich zza # ? a 77% to nie cała gmina 23% miało inne zdanie!

  2. Czy jest prawda ze wojt gminy moze umozyc dlugi.To co powiedzial Pan Otreba.Prosze udzielic mi odpowiedzi ,jaka jest prawda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię