Radni ruszyli z kampanią informującą o I strefie biletowej. „To nasz wspólny sukces”

6

KONSTANCIN-JEZIORNA W sobotę radni zaangażowani we wprowadzenie tańszej taryfy biletowej ZTM w gminie, rozdawali ulotki informacyjne, wieszali plakaty i rozdawali… krówki „strefówki”


Od 1 września cała gmina Konstancin-Jeziorna zostanie objęta pierwszą strefą biletową, co oznacza dla mieszkańców duże zniżki (już nie będą musieli kupować biletów na dwie strefy, zarówno pojedynczych jak i okresowych). Rada Warszawy już podjęła w tej sprawie uchwałę, a Zarząd Transportu Miejskiego przygotowuje się do zmiany oznakowania na konstancińskich przystankach i w autobusach.

W sobotę Katarzyna Jacyna, Renata Dąbrowska i Tomasz Nowicki rozpoczęli na targowisku kampanię informacyjną dotyczącą wprowadzenia I strefy. Wcześniej na miejskim bazarku byli wówczas, kiedy zbierali podpisy pod petycją za wprowadzeniem niższej strefy. Dlatego Tomasz Nowicki podkreśla, że jest to wspólny sukces radnych i mieszkańców.

– Sobotnie spotkanie na targowisku było także formą podziękowania za okazane wsparcie oraz udzielone poparcie – mówi.

Do zainteresowanych trafiły ulotki (publikujemy je poniżej), a na przystankach i tablicach ogłoszeń zawisną plakaty informujące. Publikujemy je poniżej.

6 KOMENTARZE

  1. Konstancin traktuje równo mieszkańców – wszyscy płacą podatki wszyscy korzystają a włodarze Piaseczna jednym dali obniżki na miesięczne a na jednorazowe wała, skłócają tym ludzi – żegnajcie i odejdźcie w zapomnienie.

  2. Za rok sie okaże który pomysł (Konstancina czy Piaseczna) odnośnie stref biletowych okazał się lepszy. Czy lepszy dla lokalsów, przyjezdnych turystów, budżetu okazał się pomysł Konstancina czy Piaseczna. I kto więcej stracił niz zyskał. Głosów że Piaseczno powinno zrobić jedną pierwszą strefę biletową dla wszystkich, a nie bilet okresowy dla tych co tylko nocują w Piasecznie jest więcej. No ale budżet podobno nie uciągnie… Zobaczymy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię