Rafał Brzozowski zagra na WOŚP w Piasecznie!

3

PIASECZNO Poznaliśmy już artystę, który zagra 12 stycznia w Piasecznie na 28. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Rafał Brzozowski to jeden z najzdolniejszych muzyków swojego pokolenia. Jego przeboje „Tak blisko” i „Nie mam nic” na stałe wpisały się w krajobraz krajowej muzyki rozrywkowej. Utwory Rafała od lat zna i śpiewa cała Polska, która bawi się także na jego licznych koncertach, podczas których charyzmatyczny artysta daje się poznać jako performer porywający tłumy.
Rafał urodził się 8 czerwca 1981 roku w Warszawie. W 2002 roku wziął udział w programie „Szansa na sukces”, w którym zdobył wyróżnienie za wykonanie utworu z repertuaru grupy Szwagierkolaska. Na swoim koncie ma współpracę z Emigrantami i grupą De Mono. Był też półfinalistą programu „The Voice of Poland”, a od września 2017 roku muzyk prowadzi reaktywowany po latach program „Koło fortuny” w Telewizji Polskiej. Rafał nie przestaje jednak koncertować w kraju i zagranicą, nie przestaje wspierać potrzebujących poprzez swoją muzykę, spełniać się jako wokalista i multiinstrumentalista, będąc jednocześnie kompozytorem swoich piosenek. Teledyski na jego oficjalnym kanale w serwisie YouTube zanotowały już blisko 60 milionów wyświetleń.

Tyl/inf./fot. www.rafalbrzozowski.pl

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię