Rajd Turystyczny Samochodami Klasycznymi i Piknik Strażacki powracają!

0

PRAŻMÓW Miejscowość Uwieliny przygotowuje się do ekscytującego wydarzenia, które z pewnością przyciągnie uwagę miłośników motoryzacji i lokalnej społeczności! 25 maja odbędzie się  niezwykły Rajd Turystyczny Samochodami Klasycznymi „Uwieliny z Klasykami – po raz 3” oraz na Piknik Strażacki.

Rajd Turystyczny zapewni uczestnikom wyjątkową okazję do pokonania malowniczych tras, odkrywania ukrytych skarbów i delektowania się krajobrazami, podróżując klasycznymi samochodami. Trasa rajdu poprowadzi przez najpiękniejsze zakątki naszego regionu od Góry Kalwarii do Uwielin, obiecując niezapomniane widoki i emocje.

Po zakończeniu rajdu, uczestnicy oraz cała społeczność są zaproszeni na Piknik Strażacki, gdzie czekać będą liczne atrakcje dla całych rodzin. Od występów artystycznych po kulinaria, każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto, strażacy będą prezentować sprzęt, udzielając cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa.

Zapisy są już otwarte, więc przygotuj swojego klasyka (samochody wyprodukowane do 31.12.1989r.) lub youngtimer’a (nowsze niż 1989 za zgodą Organizatora – nie dotyczy bloku wschodniego) i dołącz do naszej podróży!

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na Rajd znajduje się na stronie wydarzenia na Facebooku – Uwieliny z klasykami po raz 3 (https://facebook.com/events/s/uwieliny-z-klasykami-po-raz-3/336359248871615/ ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię