Rajd Winter Rally powraca. To już XIII edycja

0
Rajd Winter Rally

PIASECZNO 19 lutego w ramach XIII edycji rajdu Winter Rally 2017 rozegrana zostanie Super Próba o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. W imprezie może wystartować praktycznie każdy


Tak o rajdzie mówią organizatorzy:

“Dzięki uprzejmości i wsparciu firm z nami współpracujących, wszystkie próby rajdu możemy rozegrać w doskonałych lokalizacjach na terenie Piaseczna, Lesznowoli oraz Mysiadła, to znaczy w PWiK Piaseczno, Wrak Race Mysiadło i Urząd Gminy Lesznowola.

Mając do dyspozycji te miejsca i biorąc pod uwagę panujące zmienne warunki atmosferyczne, zrobimy wszystko, aby trasa ograniczyła się do minimalnej długości dróg dojazdowych, aby trasy odcinków przebiegały na nawierzchniach utwardzonych, z pominięciem miejsc mających negatywny wpływ na zawieszenie samochodów.

CZYTAJ TAKŻE:  PRACA! Poszukiwana osoba do pracy przy rożnie

Będą to trasy techniczne o zmiennej charakterystyce, wytyczone odcinkami dróg, uliczek i placów typu „OS”, co czyni je bardzo atrakcyjnymi, widowiskowymi dla fanów, dającymi frajdę z jazdy zawodnikom jadącym zarówno samochodami z „górnej półki” jak i niezawodnym „maluchom”, a fotoreporterom możliwość do doskonałych ujęć.”

Kiedy i gdzie?

Impreza zgodnie z tradycją odbędzie się w cyklu jednodniowym. Na trasie rozegranych zostanie 6 prób sportowych, w trzech lokalizacjach, wszystkie poprzedzone PKC. Próba na terenie PWiK Piaseczno przy ul. Żeromskiego przewidziana jest w godz. 9.30-14.00.

Jakie nagrody?

Zwycięzcom klasyfikacji generalnej, klas oraz SUPER PRÓB wręczone zostaną puchary dla kierowcy i pilota.

CZYTAJ TAKŻE:  Gmina zdradziła dlaczego uschły drzewka

Kto może wystartować w rajdzie?

W imprezie może wystartować praktycznie każdy, kto ma prawo jazdy, pilota z ukończonym 18 rokiem życia, zarejestrowany samochód z ważnym przeglądem technicznym, ubezpieczeniem OC i NNW i dwa kaski. Oprócz rywalizacji sportowej i przyjemnego spędzenia czasu jest możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej rywalizacji zarówno w klasach uzależnionych pojemnością silnika, jak i klasyfikacji generalnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię