Rap Rewir Piaseczno

0

PIASECZNO Jak co roku, Rap Rewir Piaseczno okazał się prawdziwą gratką dla miłośników tej muzyki. Imprezę poprowadził tradycyjnie organizator całego wydarzenia Rufin MC, a pomagali mu w tym DJ Skrzydlaty i Staszek Selekta


Na początku każdy, kto chciał, mógł spróbować swoich sił przed publicznością, bo organizatorzy zapewnili wszystkim chętnym wolny mikrofon. Wystąpił, między innymi, znany głównie z projektu Kolorofonia, Michał Kisielewski.
Następnie grano już zgodnie z rozkładem jazdy, który jednak musiał być w ostatniej chwili lekko zmodyfikowany, gdyż nie wszyscy z zapowiedzianych wykonawców dotarli do piaseczyńskiego Domu Kultury. Ostatecznie w pierwszej części zaprezentowali się: Magia Perswazji, Zwierzu i Deska oraz Doktor. Następnie przyszła kolej na headlinerów. Piaseczyńską publikę ożywił szczególnie udanie zwłaszcza Przemek „MuzaMan” Fryc – beatboxer, który nie tylko tworzy muzykę, ale i aktywnie stara się przekazywać innym swoje umiejętności, prowadząc warsztaty z beatboxu na terenie całego kraju. Tego wieczoru nie zawiedli również Kuba Knap, czyli polski raper urodzony w Londynie, który reprezentuje młodsze pokolenie oraz Zen & Wron. Uczestnicy imprezy, zachowując zakupione bilety, wzięli również udział w losowaniu hip-hopowych gadżetów.

Grzegorz Tylec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię