Ratunek dla włosów

0

Jeśli Twoim problemem są kruszące się, łamliwe, suche włosy, znaleźliśmy zabieg dla Ciebie.

Powodów złej kondycji włosa może być dużo. Wśród nich wymienimy chociażby: złą pielęgnację, nadmierne przesuszenie i przegrzanie włosa, częste rozjaśnianie,  prostowanie, czy nawet kąpiele słoneczne lub morskie. Możemy mnożyć czynniki niszczące nasze włosy, ale co zrobić kiedy wymagają reanimacji? Od jakiegoś czasu w dobrych salonach fryzjerskich pojawił się zabieg laminacji.

Zdjęcie przed laminacjąLaminowanie iNeo-Crystal firmy Estel jest to nowoczesny zabieg regeneracji oraz pielęgnacji włosów, dzięki któremu na powierzchni włosa powstaje specjalna ochronna warstwa pochodzenia naturalnego. Włosy nabierają objętości, gładkości, elastyczności oraz blasku.
Zabieg zalecany jest osobom, które mają niewystarczająco gęste i puszyste, jak również porowate, cienkie i odbarwione włosy. Przywraca blask włosom zniszczonym zbyt częstymi koloryzacjami, suchym, łamliwym i matowym. Zabieg poleca się w celu zachowania koloru włosów farbowanych, wówczas można go wykonać nawet tuż po farbowaniu. Efekt zabiegu, zależnie od stanu włosów i utrzymuje się do 4 tygodni. Same zauważycie różnice! W Piasecznie zabieg laminacji można wykonać w Salonie BB , www.bbsalon.pl

CZYTAJ TAKŻE:  Dziś ostatni dzień majówki z food truckami w Piasecznie

Zdjęcie po laminacji