Razem od ponad 50 lat

GÓRA KALWARIA 3 czerwca w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii odbyło się uroczyste spotkanie par obchodzących jubileusze małżeńskie.


Złote gody to wyjątkowe święto, które obchodzi się po 50 latach wspólnego pożycia małżeńskiego. Wspólne pół wieku to często dowód wzajemnej miłości, zrozumienia istoty związku małżeńskiego i zbudowania trwałego gmachu, którym jest rodzina. To wspaniały wzór mądrego życia i przykład dla młodych, którzy decydują się związać węzłem małżeńskim i założyć rodzinę.

Razem od ponad 50 lat

Najważniejszymi gośćmi były pary obchodzące jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego. 60-cio letnim stażem mogą poszczycić się Państwo Jalanta i Stefan Laseccy oraz Wanda i Tadeusz Ofiarowscy z Góry Kalwarii. 50 lat wspólnego pożycia mają za sobą Państwo Władysława i Włodzimierz Morawińscy, Krystyna i Bernard Smorągiewicz oraz Irena i Leonard Borowscy z Moczydłowa, Państwo Marianna i Piotr Gaćkowscy z Buczynowa, Państwo Krystyna i Henryk Kucharek z Góry Kalwarii.

Burmistrz Dariusz Zieliński wręczył małżonkom medale przyznane przez Prezydenta RP. Jubilaci otrzymali kwiaty, pamiątkowe dyplomy i upominki. Wszyscy zgromadzeni odśpiewali uroczyste „Sto lat” i wznieśli toast za zdrowie świętujących par.

źródło: gorakalwaria.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię