Recital Krzysztofa Kiljańskiego „BLUE MOON”

0

KONSTANCIN-JEZIORNA 11 lutego w konstancińskiej Hugonówce wystąpi Krzysztof Kiljański. Gwarantowany jazzowy feeling, klasyczny repertuar i elegancja artystyczna


W sobotni wieczór zabrzmią najpiękniejsze światowe i polskie utwory muzyki rozrywkowej oraz standardy jazzowe w oryginalnych interpretacjach wokalnych w doskonałym wykonaniu artysty obdarzonego aksamitnym głosem, nazywanego „polskim Sinatrą”.

Recital Kiljańskiego Blue MoonW Hugonówce wystąpi Krzysztof Kiljański, któremu akompaniował będzie znakomity pianista Piotr Wrombel, występujący i nagrywający z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej.

Chociaż recital jest intymny i kameralny zapewni publiczności wyjątkową atmosferę największych scen świata. Koncert uświetnią również liczne anegdoty, które Krzysztof Kiljański opowie z właściwymi sobie elegancją, urokiem osobistym i poczuciem humoru.

Krzysztof Kiljański jest laureatem najważniejszych nagród polskiego przemysłu muzycznego m.in. Fryderyków i Superjedynek. Wszechstronny wokalista o niezwykle ciepłej barwie głosu ma w swoim dorobku zarówno solowe albumy, jak i nagrania z popularnymi muzykami, m.in. z Haliną Młynkovą, zespołem Yugopolis oraz z Kayah, z którą zaśpiewał wielki przebój „Prócz Ciebie Nic”. Na nowo odkrył także piosenki Jonasza Kofty, nagrywając znakomitą płytę z nowatorskimi aranżacjami jego utworów.

INFORMACJE NA TEMAT KONCERTU:

Sobota, 11 lutego, godz. 19.00
KDK ul. Mstowa 15 (Hugonówka)
Bilety w cenie 40 złotych

SPRZEDAŻ BILETÓW:

  • kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, 2 godziny przed spektaklem
  • na stronie www.konstancinskidomkultury.pl (w zakładce bilety)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię