Recital Moniki Urlik w niedzielę

0

GÓRA KALWARIA W niedzielę, 28 listopada, w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii będziemy gościć wokalistkę o wyjątkowym głosie – Monikę Urlik. Podczas koncertu usłyszymy autorskie utwory z albumu „Nie wie nikt” oraz kolejne single.

MONIKA URLIK – wokalistka, skrzypaczka, dyrygent chóralny, kompozytorka, autorka tekstów. Prezentuje utwory w takich gatunkach jak: pop, soul, gospel oraz R&B. Monika Urlik wystąpiła w pierwszej edycji telewizyjnego show — The Voice of Poland, jest także laureatką międzynarodowego festiwalu „VENA” Michała Urbaniaka, gdzie wykonała autorską piosenkę„Time after time”. W 2018 roku piosenkarka wzięła udział w krajowych eliminacjach do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, zajęła w nich trzecie miejsce.

Monika Urlik dysponuje mocnym głosem o ciekawej barwie i często mierzy się z bardzo trudnymi piosenkami. Pierwszy, autorski krążek Moniki Urlik to fuzja brzmień klasycznych, elektronicznych, dubstepu, soulu i r’n’b. W ciekawych kompozycjach ukrywają się niebanalne, poruszające teksty, wszystko razem trafia zarówno do ucha, jak i do serca. Przy produkcji swojego albumu wokalistka współpracowała m.in. z chórem klasycznym, z Aleksandrem Milwiw-Baronem i Markiem Błaszczykiem.

Jej utwory „Nie wie nikt” oraz „Ty i ja”, znajdujące się na debiutanckiej płycie, zostały wykorzystane na ścieżce dźwiękowej do serialu Prawo Agaty.

Obecnie pracuje nad kolejnym albumem ze szwedzkim producentem Niklasem Bergqust. Współpracuje z teatrem 6 piętro w Warszawie a także z wieloma polskimi artystami .

28 listopada, godz. 17.30
Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, Białka 9
Wstęp 30/20 zł
Bilety już w sprzedaży na:
https://biletyna.pl/koncert/Monika-Urlik

WYDARZENIE NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/events/4506882869402482

 

WYDARZENIE POD PATRONATEM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię