Recital Olgi Bończyk

0

KONSTANCIN-JEZIORNA W piątek 11 marca o godz. 19 w Hugonówce odbędzie się recital aktorki i wokalistki Olgi Bończyk „Piosenka jest dobra na wszystko”


Na program koncertu składają się polskie piosenki z lat mojego dzieciństwa – zapowiada artystka. Próżno dziś szukać w najnowszej literaturze estradowej tak pięknych kompozycji, jak te, które powstawały w latach 50., 60. i 70.
Przeboje z minionego stulecia zwyczajnie się nie starzeją, a gdy ich słucham, utwierdzają mnie w przekonaniu, że siłą ich sukcesu są nadzwyczaj pięknie skomponowane i opatrzone w doskonały tekst piosenki. Postanowiłam więc przywołać je do życia, i pokazać je w nowym ujęciu i nowych aranżacjach – zachęca Olga Bończyk. Podczas koncertu będzie można usłyszeć piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej, Ireny Santor, Wojciecha Młynarskiego, Reny Rolskiej, Marii Koterbskiej czy Skaldów m.in. „Złoty pierścionek”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Ktoś mnie pokochał”, „Gdy mi ciebie zabraknie” oraz „Piosenka jest dobra na wszystko”. Bilet 60 zł do kupienia w kasie KDK.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię