PIASECZNO PIŁKA NOŻNA Na zakończenie halowego sezonu piłkarskiego w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przez cały dzień rywalizowano o Puchar Piaseczna. Trofeum to, po raz trzeci z rzędu, zdobyła drużyna Rembet

Zawody, w których wzięło udział łącznie 18 zespołów, toczyły się najpierw w grupach. Następnie rozegrano ćwierćfinały, półfinały i wielki finał, w którym Rembet – bez większych problemów – pokonał 4:1 Matrix Runów. W czym tkwi tajemnica kolejnego sukcesu zwycięzców?
– Większość chłopaków z drużyny Rembetu jest ze sobą dobrze zgrana – mówi Michał Walczak, zawodnik Rembetu. – W tego typu turniejach bardzo ważna jest solidna obrona i bramkarz, aby nie tracić bramek, a u nas, mimo częstych zmian na każdej z pozycji, byli dobrzy zawodnicy. W turniejach Piaseczno Cup w każdej drużynie występują zawodnicy grający na co dzień w różnych klubach i ligach, a mimo to kolejny raz wygraliśmy, więc nie jest to przypadek, a po prostu klasa samej drużyny.
W spotkaniu o trzecie miejsce triumfował z kolei Exclusive Team, który zwyciężył 4:2 drużynę Giza Racing. Tradycyjnie na Piaseczno Cup przyznano również nagrody indywidualne. Królem Strzelców został Łukasz Kośla, Najlepszym Bramkarzem – Paweł Reszka, a Najlepszym Zawodnikiem wybrano Michała Janowskiego.
To na razie koniec zmagań na hali, ale już w najbliższą niedzielę, 23 kwietnia zawodnicy zagrają w turnieju Góra Kalwaria Cup 2017. Początek zmagań na boisku przy ulicy Kalwaryjskiej 3 o godzinie 8.30.