Remont 11 Listopada idzie pełną parą. Potrwa jeszcze kilka miesięcy

0

PIASECZNO Niedawno została zakończona przebudowa ulicy Anhellego, która kosztowała 1,46 mln zł. Teraz trwają intensywne prace na 11 Listopada. – W ostatnim czasie to najważniejsze inwestycje na terenie Gołkowa Letniska i Zalesinka – mówi rady Michał Rosa, który wnioskował o wprowadzenie ich do budżetu. – Dziękuję mieszkańcom, że zaangażowali się w te zadania i czynnie uczestniczyli w ustalaniu ich zakresu


Przebudowa ulicy 11 Listopada została podzielona na trzy etapy. Krótki odcinek od skrzyżowania z Zagłoby do ulicy Pod Bateriami został zrobiony w wakacje. Droga zyskała nie tylko nową nawierzchnię, ale i odwodnienie. Obecnie budowany jest odcinek od Zagłoby do ul. Głównej (prace trwają na fragmencie od Longinusa do Kmicica). Pierwotnie miał on być gotowy do końca lutego, ale już wiadomo że roboty się przedłużą.
– Nie będzie tam wprawdzie chodnika, ale na drodze zostanie wydzielony pas dla pieszych – mówi Michał Rosa. Trzeci etap będzie obejmował przebudowę skrzyżowania 11 Listopada z Główną wraz z podpięciem odwodnienia. Inwestycja ma kosztować łącznie niemal 6 mln zł i zakończy się w pierwszej połowie przyszłego roku.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię