Remont popularnego skrótu, droga zamknięta. Kursowanie autobusów zawieszone

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Czekają nas utrudnienia i zmiany w komunikacji, spowodowane remontem ul. Prawdziwka na warszawskim Ursynowie. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.

Remont nawierzchni ul. Prawdziwka, popularnego połączenia drogowego między Piasecznem a Wilanowem, będzie prowadzony na zlecenie Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Nowy asfalt zostanie położony na odcinku od ul. Muchomora (pętli autobusowej) do granicy z Konstancinem-Jeziorną. Mieszkańców i kierowców czekają spore utrudnienia.

Harmonogram remontu

Roboty będą prowadzone według poniższego harmonogramu:

  • 24 czerwca (poniedziałek) – prace przygotowawcze i frezowanie starej nawierzchni. Droga będzie przejezdna, ale trzeba się liczyć z ruchem wahadłowym.
  • 25 czerwca (wtorek) – układanie nowej nawierzchni. Droga na remontowanym odcinku będzie w godz. 7.00–21.00 zamknięta dla ruchu samochodowego (również dla komunikacji autobusowej).

Zawieszeni linii 139

W związku z remontem ul. Prawdziwka we wtorek (25 czerwca) zawieszone zostanie kursowanie autobusów linii 139 (wyłączone z funkcjonowania będą przystanki: Ogród Botaniczny 01, 02 i 03 oraz Wczasowa 01 i 02). Tego dnia ze zwiększoną częstotliwością oraz na podstawie specjalnego rozkładu jazdy będzie kursowała linia 251.

 

Źródło konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię