Remont ulicy Łukasza Drewny

1
Remont ulicy Łukasza Drewny
fot. konstancin24.eu

KONSTANCIN-JEZIORNA Od godz. 15.00 w środę 3 maja, do niedzieli 7 maja do godz. 22.00, trwać będą prace remontowe ulicy Łukasza Drewny. W związku tym wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku Konstancina-Jeziorny.


Po wykonaniu prac remontowych nową, równą nawierzchnię oraz oznakowanie poziome otrzyma zachodnia jezdnia ulicy Łukasza Drewny, na odcinku od ulicy S. Korbońskiego do granicy miasta. W związku z pracami remontowany odcinek ulicy Drewny zostanie wyłączony z ruchu.

Wyłączona z ruchu będzie jezdnia prowadząca w kierunku Konstancina-Jeziorny. Ruch zostanie poprowadzony po jezdni wschodniej, na której znajdzie się jeden pas w każdym kierunku. Kierowcy jadący w kierunku granicy miasta przejadą na drugą jezdnię przez przewiązkę na skrzyżowaniu z ul. S. Korbońskiego, a na właściwą jezdnię wrócą za skrzyżowaniem z ul. Ku Skarpie. Zamknięty będzie wyjazd na ul. Ł. Drewny z ul. Zapłocie (od strony zachodniej). Skrzyżowanie z ul. Przekorną będzie czynne, ale wprowadzony zostanie zakaz skrętu w lewo dla jadących od strony centrum. Objazd dla tej relacji zostanie poprowadzony ulicami: Przyczółkowa – Przekorna.

Szczegółowe informacje i plan tras objazdowych dostępny jest na stronie www.zdm.waw.pl

źródło: konstancinjeziorna.pl
fot. konstancin24.eu

1 KOMENTARZ

  1. Dobrze, że wreszcie to robią, ale dlaczego od nocy 3 maja do 7 maja, a nie w długi weekend, jak ul. Drewny świeciła pustkami, W czwartek 4 maja i piątek 5 maja masakryczne korki ZAPEWNIONE!!! Kierowcom życzę DUUUUUUŻO CIERPLIWOŚCI i WZAJEMNEJ ŻYCZLIWOŚCI!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię