Remont ulicy w centrum miasta, zamknięte skrzyżowania. Objazd!

0

PIASECZNO W związku z remontem nawierzchni fragmentu ulic Kilińskiego i Sierakowskiego w dniach 3-6 listopada 2022 r. wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu.

Zniszczona nawierzchnia drogi zostanie wymieniona na nową, co wiąże się z koniecznością zamknięcia odcinka od ulicy Wschodniej do Skweru Kisiela. Zamknięcie ciągu dróg Kilińskiego i Sierakowskiego oznacza, że czasowa organizacja ruchu pojawi się również na drogach, które łączą się z ww. ulicami.

Ulica Wschodnia będzie przejezdna, ale bez możliwości skrętu w lewo. Nie będzie przejazdu do i z ulicy Żeromskiego na skrzyżowaniu z ul. Kilińskiego, zamknięte będzie również skrzyżowanie z ulicą Nadarzyńską. Na czas remontu zapewniony będzie jedynie dojazd do posesji.
Łącznik przy Urzędzie Miasta i Gminy będzie otwarty, co pozwoli na dojazd do parkingu przy ulicy Zgoda od ulicy Kościuszki.

Prosimy o ostrożność i zwracanie uwagi na oznakowanie.

Autobusy linii 727 w dniach 3-6 listopada 2022 r. pojadą zmienioną trasą – przez ulice Wojska Polskiego. Szczegółowe informacje poda ZTM na stronie www.wtp.waw.pl.

Źródło piaseczno.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię