Remontujemy i budujemy drogi – videoreportaż

7

Gmina Piaseczno realizuje rekordową liczbę przedsięwzięć związanych z remontem i modernizacją dróg.


 

Coraz więcej odcinków ma lepszą nawierzchnię, co wywołuje zniecierpliwienie tych, którzy od lat na swojej ulicy mają kurz lub kałuże – w zależności od pogody.

Obecnie pracujemy lub właśnie rozpoczynamy prace nad dokumentacją większości z tych zaniedbanych odcinków. Opóźniają nas przede wszystkim sprawy własności i budowa odwodnienia, jeżeli jest konieczna. Często na drogi spływają wody deszczowe z naszych podjazdów, a zarządcy kanałów i rzek ograniczają ilość wód deszczowych, jaką są w stanie przyjąć. To opóźnia projektowanie – tłumaczy Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz.

Zadania z gotową dokumentacją są kierowane do przetargu, jeżeli cena z ofert nie odbiega od kosztorysu, podpisujemy umowy na realizację.

Zachęcamy do obejrzenia powyższego videoreportażu, w którym burmistrz omawia kwestie remontów dróg.

 

Biuro Promocji i Kultury

7 KOMENTARZE

  1. Panie Burmistrzu, widzimy, że Pan dużo robi, ale zapraszamy do Złotokłosu. Drogi w tej miejscowości są w fatalnym stanie !! Nie da się żyć !!

  2. Nie trzeba daleko zaglądać na ul.11.Listopada czekamy od 10lat a od 3lat jest robiony juz 3 projekt ! z ul.Pod Bateriami jest podobnie mozna testować zawieszenie w samochodach kiedy to się zmieni mamy dość obiecanek tak ciężko jest dotrzymać obietnice ktore się składa mieszkańcą.

  3. Ul.Kwiatowa juz zrobiona ciekawe kto tam mieszka ze tak szybko zrobili inne ulice maja pecha terminy uciekają w nieskończoność opóźnienia przez sprawy własnościowe tak można zawsze przeciez takie sprawy nie trwają wiecznie

  4. ul urbanistów Julianów ulica zniszczona na początku wakacji do tej pory nic nie jest zrobione gmina olała ludzi.. nikt żadnych informacji nie może otrzymać kiedy droga będzie w ogóle dalej realizowana. Od 2 tygodni dwa razy byli Panowie wkopujacy rurę fi200 na odcinku jakiś 20 metrów. Tak posuwają się prace. Więc niech szanowny pan Putkiewicz weźmie kamerę i uda się na ulice która miała by z zakończona już 2 miesiące temu i opowie nam o niej wtedy coś więcej może? mnóstwo realizacji napraw dróg połowa Piaseczna nie przejezdna bo wszystko rozgrzebane, a nie jest skończone.

  5. Zastanawiające jest, że ostatnio w sprawach remontów a własciwie dezorganizacji ruchu lansuje się burmistrz a nie jego wyjątkowo zdolny zastępca

  6. Remontujemy i budujemy drogi ciekawe gdzie na Południu Piaseczna tylko 1 skrzyżowanie robia reszta stoi ponoć wojewoda ma zły humor i nie podpisuje projektów A mieszkańcy czekają ale.wazniejesze zeby kawa nie wystygla

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię