Restauracje wspierają służbę zdrowia

1

PIASECZNO Piaseczyńska La Casa Bistro&Cafe od dwóch dni dostarcza bezpłatne posiłki pracownikom szpitala św. Anny. W akcję wspierania personelu medycznego zaangażował się także lokalny Mr Burger i Spółka


Po naszym apelu o wspieranie szpitala św. Anny do akcji włączyły się piaseczyńskie restauracje. Jedną z nich jest La Casa Bistro&Cafe, która za każde przekazane 15 zł zobowiązała się przygotowywać pracownikom służby zdrowia dwa posiłki. Od kilku dni personel szpitala otrzymuje 60 obiadów, na które składa się m.in. pizza, risotto, burito, carbonara, a także dania wegetariańskie.
– Dziękujemy za wsparcie wszystkim ludziom, którzy nie są obojętni – mówi Marlena Pawlak, menadźerka bistro. – My ze swej strony będziemy pomagać, dopóki będziemy w stanie. Za pieniądze, które zostały z wpłat, chcemy kupić dla szpitala mydła antybakteryjne, rękawiczki, maseczki, fartuchy ochronne. Jesteśmy na etapie negocjacji z firmami oferującymi te materiały.
Wsparcia służbie zdrowia, która jest na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem, od kilku dni udziela także Mr Burger i Spółka.
– Dostarczamy bezpłatnie kanapki do szpitala, w zależności od potrzeb karmimy też ratowników medycznych – mówi Mikołaj Szymański, właściciel lokalu. – Mimo że sami jesteśmy w trudnej sytuacji na razie ta pomoc będzie kontynuowana.

TW

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię