Rewelacyjne zabiegi na jesień

0

PIASECZNO Nadeszła jesień, dla większości z nas oznacza to koniec opalania, wysokich temperatur i kontaktu z morską wodą. Jednak nasza skóra jeszcze nie zregenerowała się po lecie, a teraz będzie narażona na uciążliwe warunki takie jak działanie niskich temperatur i suchego powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach.

Jeśli jesienią w porę nie pomyślimy o swojej skórze, wkrótce zauważamy, że straci ona swój blask, stanie się szorstka i matowa. A należy powiedzieć, że jesień jest idealnym czasem, aby zregenerować skórę po lecie i przygotować ją do nadejścia zimy.
Jesienią doskonałe będą zabiegi mające na celu głębokie złuszczenie naskórka, nawilżenie, regenerację, odżywienie, wygładzenie oraz rozjaśnienie przebarwień. Na tę porę roku można polecić mikrodermabrazję i złuszczanie kwasami.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

Mikrodermabrazja diamentowa
Mikrodermabrazja jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi.
Skóra jest oczyszczona, znikają delikatne przebarwienia, pobudzony do produkcji kolagen i elastyna powodują odmłodzenia, wygładzają się drobne zmarszczki.

Złuszczanie kwasami

Zabiegi kwasami powodują głównie złuszczanie naskórka, ale zakres ich oddziaływania jest zdecydowanie większy. Każdy rodzaj skóry, każdy problem będzie potrzebowała inne rozwiązania, czyli użycia innego kwasu
Najbardziej uniwersalny i delikatny będzie zabieg z Peelingiem Migdałowym przeznaczony do pielęgnacji każdego rodzaju skóry twarzy i ciała. Z powodzeniem mogą korzystać z niego osoby opalające się na słońcu i w solarium, z problemem słabego i umiarkowanego trądziku pospolitego, z tendencją do przebarwień jak również nietolerujące innych zabiegów na kwasach. Zabieg zapobiega fotostarzeniu i sprawia, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promienie UV. Po zabiegu możemy spodziewać się, że skóra będzie odmłodzona, wygładzona, napięta, zregenerowana, koloryt ujednolicony, wyciszone stany zapalne. W przypadku skór trądzikowych zabieg działa antybakteryjnie, wyciszająco, oczyszcza skórę z zaskórników i normalizuje stany zapalne. Zabieg polecany w seriach.

CZYTAJ TAKŻE:  Wpadło 14 rowerzystów, wynik policyjnej kontroli z powietrza

W Salonie BB w październiku mikrodermabrazja w cenie 99 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię