Robotnicy dwoją się i troją, ale wokół „Leśnej Chatki” i tak jeszcze sporo pracy

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Włodarze miasta uzdrowiskowego liczą, że w ciągu tygodnia będzie mógł się rozpocząć oficjalny odbiór nowego przedszkola dla 125 dzieci


Na Placu Sportowym praca wre. Wykonawca ma już miesięczne opóźnienie (biorąc pod uwagę nowy termin, pierwotny był wyznaczony na kwiecień). Burmistrz Kazimierz Jańczuk zdradził nam, że gmina zaangażowała się w ostatnie prace wokół placówki pomagając w znalezieniu podwykonawcy wyspecjalizowanego w budowie parkingu i drogi dojazdowej – bo z tym firma realizująca kontrakt miała największe problemy. Dziś pielęgnacji poddawane były jeszcze drzewa obok przedszkola. Solidnego uporządkowania wymaga jeszcze zielony teren wokół przyszłej siedziby „Czwórki”.

Burmistrz liczy, że roboty zakończą się w najbliższych dniach, żeby straż pożarna i sanepid (a także gminna komisja) mogły rozpocząć oficjalny odbiór obiektu. Oficjalny, bo obie służby na prośbę Kazimierza Jańczuka nieformalnie obejrzały już obiekt przekazując tylko nieznaczne uwagi.

Gdy inwestycja zostanie zakończona, placówka funkcjonująca obecnie przy Wareckiej jeszcze będzie musiała mieć kilka dni na przeprowadzkę. A to oznacza, że „Leśna Chatka” otworzy swoje podwoje już raczej na przełomie września i października.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię