Rodzinnie zmierzą się z wodą, kajakiem i ze sobą

0

LESZNOWOLA  Już dziś „Dwubój w rodzinnym kajakowaniu” z atrakcyjnymi nagrodami. Zawody są zwieńczeniem warsztatów z kajakowania, które do końca lipca odbywały się na terenie stawu w Nowej Woli.


Już dziś w sobotę 8 sierpnia w godz. 12-16 na stawie w Nowej Woli odbędą się rodzinne zawody kajakowe, podczas których będzie można sprawdzić umiejętności nabyte na lipcowych warsztatach z kajakowania.

Kajakowy projekt, mający wspierać profilaktykę uzależnień, realizowany jest przez stowarzyszenie Gradiam i Piaseczyńską Fundację Ekologiczną przy współpracy z firmą Kajakkajaki. Dofinansowanie pochodzi ze środków Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej. W nauce kajakowania brała udział młodzież w wieku 13-15 lat. Odbywające się w każdy lipcowy wtorek i czwartek zajęcia cieszyły się naprawdę dużym zainteresowaniem.

Rodzinne zmagania

Podczas dzisiejszych zawodów załogi będą rywalizowało w kajakach turystycznych jedno i dwuosobowych. Załoga składa się z dziecka i opiekuna. Wyścigi mają odbywać się na dystansie 100 m w dwóch konkurencjach (potem punkty będą sumowane). Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody w postaci bonów podarunkowych. Udział w zawodach jest bezpłatny. Trzymamy kciuki!

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię