Rolkarze opanowali ulice

1

PIASECZNO Dokładnie 248 uczestników wzięło wczoraj udział w drugim tegorocznym Nightskatingu – nocnym przejeździe na rolkach ulicami gminy Piaseczno

Próbny Nightskating zorganizowany w maju z nową firmą (Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater) zdał pozytywnie egzamin i burmistrz Piaseczna Daniel Putkiewicz podjął decyzję o przygotowaniu jeszcze dwóch podobnych przejazdów w tym roku.

Wczoraj pojechano nieco trudniejszą (16-kilometrową) trasą niż za pierwszym razem, ale większość startujących nie miała żadnych problemów z jej pokonaniem.

O Nightskatingu dowiedziałyśmy się z Facebooka – mówią Julka, Agata i Tatiana, uczestniczki imprezy. – Lubimy jeździć na rolkach i nie był to nasz pierwszy przejazd. Wczoraj byłyśmy na Nightskatingu w Warszawie. Dziś było na pewno mniej osób niż w stolicy, bo tam jechało aż 1700 osób. Tempo w Piasecznie było jednak lżejsze, no ale było fajnie. Byliśmy w Gołkowie i w Jazgarzewie, ale kierowcy zachowywali się bardzo w porządku i nas przepuszczali. Na pewno jeszcze tu pojedziemy.
Ostatni tegoroczny przejazd odbędzie się w piątek 19 lipca o godzinie 20.


GT

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię