Już dziś rolkarze przejadą ulicami miasta

0

PIASECZNO Dziś rozpoczyna się kolejny sezon Nightskating – wieczornych przejazdów rolkarzy ulicami miasta.


W tym roku nie zabraknie nowości

Tegoroczną nowością będzie Rolkoteka – czyli dyskoteka na rolkach, organizowana na wielopoziomowym parkingu sklepu Decathlon Piaseczno 29 kwietnia, 27 maja, 10 czerwca i 29 lipca.

Pierwszy wieczorny Nightskating zaplanowano w wielkanocny poniedziałek, 17 kwietnia. Uczestnicy spotkają się o godz. 19:30 na miejskim rynku (Pl. Piłsudskiego), a na ulice wyruszą punktualnie o godz. 20:00.

Udział w imprezie jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji

Zapraszamy wszystkich pewnie czujących się na rolkach i wrotkach. Jedziemy przy muzyce, w tempie do 15km/h – zachęca Marcin Myszkowski z Fundacji Violet Kiwi.

Trasa przejazdu

Planowana trasa przejazdu to: rynek, dalej ulicami Kościuszki, Kilińskiego, Nadarzyńską, Wojska Polskiego, Sienkiewicza, Dworcową, Jana Pawła II, Chyliczkowską, Warszawską, Młynarską, Puławską, Chyliczkowską, Julianowską, Okulickiego, Puławską, Kościuszki, Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Kusocińskiego, Puławską i z powrotem na rynek.

Plan kolejnych imprez

29 kwietnia – Rolkoteka przy Decathlon, godz. 18.00
27 maja – Rokkoteka + Nightskating, przy Decathlon, godz. 18.00
10 czerwca – Rolkoteka przy Decathlon, godz. 18.00
25 czerwca – Nightskating, miejski rynek, godz. 19.30
29 lipca – Rolkoteka + Nightskating, Decathlon, godz. 18.00

Jakie warunki trzeba spełnić, by wziąć udział w imprezie?

Do udziału w przejeździe wymagana jest umiejętność jazdy i hamowania na rolkach. Osoby zaczynające swoją przygodę z rolkami mogą potrenować jazdę podczas Rolkoteki.

Szczegóły oraz terminy imprez znajdują się na fanpage’u fb.com/Nightskating.Piaseczno lub na stronie www.nightskating.org.pl

Jeśli chcesz wesprzeć organizację imprezy i pomóc w jej przebiegu, dołącz do NS Team: http://www.nightskating.org.pl/dolacz-do-ns-team

Imprezę wspiera Gmina Piaseczno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię