Rondo w Górze Kalwarii tonie… w jabłkach [AKTUALIZACJA]

6

GÓRA KALWARIA Jadąc przez rondo w Górze Kalwarii zachowajcie ostrożność. Na jezdni rozsypano tony jabłek. Dojechały już dwa zastępy straży pożarnej, trzeba się liczyć z utrudnieniami

– Wygląda jakby sadownicy specjalnie rozsypali jabłka – twierdzi nasza Czytelniczka Ola. – Być może w ramach jakiegoś strajku – dzieli się swoimi przypuszczeniami kobieta.

Godz. 18.50
– Ze wstępnych ustaleń wynika, że jabłka nie zostały wysypane celowo – informuje asp. Maciej Blachliński z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. – Nie doszło też do żadnej kolizji. Prawdopodobnie transport jabłek był źle zabezpieczony i dlatego na rondzie się doszło do tego niecodziennego zdarzenia. Aktualnie strażacy z OSP zbierają owoce z jezdni.
Część jabłek zostało zmiażdżona kołami przejeżdżających samochodów.
– Został powiadomiony zarządca drogi, po jego przybyciu prawdopodobnie ruch zostanie czasowo wstrzymany by nawierzchnia mogła zostać wyczyszczona – dodaje asp. Blachliński.

AB

czytaj też: 

6 KOMENTARZE

  1. jak to mówią ! — ,,ŻYJ I DAJ ŻYĆ INNYM ,, ——nie chcesz czytać nie czytaj / PiasecznoNews.pl —- informacje regionalne o czym mają pisać (tego info w TVN i Wiadomościach nie będzie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię