Rowerem dojechał do posterunku policji, dalej już poszedł

1

PRAŻMÓW Nowo otwarty posterunek policji w Prażmowie budzi zainteresowanie nie tylko mieszańców gminy. Zainteresował się nim również rowerzysta z Warszawy. Jak się okazało miał niemal promil.

Piękna pogoda sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. A okolice Prażmowa idealnie temu służą. Chojnowski Park Krajobrazowy przyciąga szczególnie turystów na szlaki rowerowe, ale uwagę zwraca również nowoczesny budynek posterunku policji w Prażmowie.
Pewien rowerzysta z Warszawy zainteresował się nim, a po obejrzeniu z zewnątrz, chciał również zobaczyć go od środka. Poprosił więc policjantów o możliwość wejścia i skorzystania z badania stanu trzeźwości. I tu okazało się, że 35-letni rowerzysta ma niemal promil alkoholu w organizmie.
W Chojnowskim Parku Krajobrazowym pozostał mu do przejścia jedynie szlak pieszy. Nie uniknie on również odpowiedzialności karnej.

CZYTAJ TAKŻE:  Mandaty na blisko 20 tys. Takie żniwa w ten weekend

KPP

1 KOMENTARZ

  1. Kolejny mądry inaczej który po pijaku przyjeżdża na posterunek policji aby się poddać badaniu alkomatem. Dobrze że tylko rowerem a nie samochodem jak to się kiedyś zdarzyło na Ursynowie. Z drugiej strony ułatwił pracę policji i chyba może liczyć na łagodny wyrok?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię