Rowery Giant- wybierz model dla siebie!

0
Art. sponsorowany

Jazda na rowerze to nie tylko wspaniały pomysł na trening, ale także szansa na miłe spędzenie wolnego czasu w aktywny sposób. To, jaki rower wybierzesz będzie zależne od terenu, w jakim chcesz się poruszać czy dystansu, jaki chcesz przebyć. Zdecydowanym liderem na rynku rowerów, cenionym na całym świecie jest producent rowerów Giant- konstrukcji, które sprawdzą się w każdych warunkach i na każdej nawierzchni. Poznaj najpopularniejsze rozwiązania i wybierz model odpowiedni dla siebie!

Rowery Giant- czym się wyróżniają?

Rowery Giant są znane i cenione na całym świecie. To najlepszy dowód na ich najwyższą jakość. Tym, co wyróżnia rowery Giant na tle innych są zintegrowane systemy przerzutem, idealnie dobrane hamulce oraz wyjątkowo wygodna i ergonomiczna kierownica. Ramy rowerów Giant tworzone są z aluminium ALUXX, co gwarantuje najwyższą wytrzymałość i wyjątkowo wygodne prowadzenie. Co więcej, aluminiowa rama jest wyjątkowo lekka i sztywna, dzięki czemu zachowuje swoją odporność na uszkodzenia. W ofercie znajdują się także rowery z ramą wykonaną z karbonu kompozytowego. Materiał ten cechuje się wyjątkową aerodynamiką, doskonałym prowadzeniem i sztywnością. Tego rodzaju ramy najlepiej sprawdzają się w przypadku rowerów MTB oraz szosowych, gwarantując najwyższą skuteczność i doskonałe osiągi.

Rodzaje stosowanych hamulców

Rowery Giant mogą posiadać trzy rodzaje hamulców. Pierwszym z nich są hamulce tarczowe hydrauliczne. Stosuje się je głównie w rowerach gravel, szosowych i elektrycznych. Hamulce hydrauliczne pozwalają na dużą siłę hamowania, dlatego też są wybierane często przez zawodowców. Drugim rodzajem stosowanych hamulców są hamulce tarczowe mechaniczne. Są one proste i łatwe w serwisowaniu, zachęcają także niską ceną. Trzecim rodzajem stosowanych hamulców są hamulce szczękowe, stosowane w modelach triathlonowych i szosowych.

Jakie rowery znajdziesz w ofercie?

Podstawą oferty producenta są rowery górskie Giant. Są stabilne, bardzo dobrze się je prowadzi. Pozwalają na rozwijanie znacznych prędkości i wygodną jazdę po nierównym terenie czy po leśnych drogach. Innym rodzajem oferowanych rowerów są rowery turystyczne, obejmujące rowery miejskie, trekkingowe, crossowe czy wyprawowe. To najbardziej uniwersalna grupa rowerów, idealna do zastosowania zarówno w terenie, jak i w mieście. Na długie dystanse najlepiej sprawdzą się rowery szosowe, pozwalające na wyjątkowo szybką jazdę. Zupełnie innym rodzajem rowerów są rowery elektryczne, które sprawdzą się na długich wyprawach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię