PIASECZNO Od otwarcia centrum handlowego przy ul. Puławskiej 46 minęły 22 lata. Z tej okazji dziś rusza urodzinowa loteria. Potrwa do 3 czerwca


Jak przekonują właściciele Centrum Handlowego Auchan Piaseczno, 22. rocznica istnienia na rynku zobowiązuje. Z tej okazji przygotowali dla klientów Fit loterię z atrakcyjnymi nagrodami. Do wygrania damskie i męskie rowery miejskie marki Plumbike, hulajnogi Oxelo, zegarki sportowe Garmin oraz bidony treningowe.

– Wszyscy chętni do wzięcia udziału w loterii powinni zrobić zakupy na min. 100 zł brutto w sklepach galerii Centrum Handlowego Auchan Piaseczno – tłumaczy Klaudia Cena, rzeczniczka CH Auchan.

Uwaga, udziału w zabawie nie biorą paragony z hipermarketu Auchan, a także wykluczone są wszystkie produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe i e-papierosy. Oryginalne paragony należy wymienić w punkcie obsługi loterii na losy ze zdrapką, które informują o wygranej lub otrzymaniu kolejnego losu.

Fit loteria urodzinowa w CH Auchan Piaseczno potrwa od 18 maja do 3 czerwca. Losy i nagrody wydawane są w dni otwarcia galerii w godz. 10-20. Regulamin loterii jest dostępny na stronie internetowej www.auchanpiaseczno.pl oraz w punkcie obsługi loterii.

fot. CH Auchan

3 KOMENTARZE

  1. Ta „galeria” dawno nie żyję… Sklepy jakich pełno… Jest tam trochę ludzi z uwagi na sam Auchan, ale odkąd ten sklep ma monopol, ceny produktów idą w górę, szkoda tylko, że jakość spada w dół…

    Traktują to centrum handlowe po macoszemu. W Łomiankach otworzyli, Wola Park ma się w porządku, a tu nic ciekawego…

    Nie ma nawet żadnego porządnego sklepu sportowego jak kiedyś…

    Wstyd Auchan!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię