Rowerzysta wtargnął na jezdnię!

30

PIASECZNO Do wypadku z udziałem rowerzysty doszło przy skrzyżowaniu ul. Puławskiej z Energetyczną.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzysta wtargnął na jezdnię na czerwonym świetle wprost pod samochód, który miał pierwszeństwo – mówi nadkom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.
Rowerzysta został zabrany do szpitala, prawdopodobnie ze złamaniem.
– Dodatkowo został ukarany mandatem – dodaje nadkom. Jarosław Sawicki i apeluje do rowerzystów o bezpieczną i rozsądną jazdę.

AB

30 KOMENTARZE

  1. Rowerzyści zachowują się jak święte krowy tak jak piesi założy słuchawki na uszy i myśli ze jest bogiem i bardzo dobrze połamanie nauczy go do końca życia ze trzeba uważać !

    • Wow…Moze wystarczyły by tylko takie drobiazgi jak patrzenie na drogę a nie w telefon,zatrzymywanie się na czerwonym czy respektowanie “ustap pierwszeństwa”?Fascynuje mnie opowieść,gdzie żyją ludzie takiego pokroju…:)00

  2. Starszy czy młodszy, w słuchawkach czy bez, to nie zmienia faktu, że z tymi rowerami to prawdziwa plaga. Przecież taki jeden czy drugi nie zdaje sobie sprawy, że jadąc rowerem pokona odległość 10 m w 2-3 sekundy i wpada niespodziewanie na drogę, nie wspominając już o tym, że wielu z nich nie ma pojęcia o przepisach ruchu drogowego bo nie musi mieć żadnych uprawnień do jazdy rowerem. W dzisiejszych czasach na drogach jest gęsto, zmieniły się zasady, to nie to co 30 lat temu, że parę samochodów jeździło.

  3. Taa już widzę tego podpisa na rowerku. Raz chodniczkiem, kawałek ulicą, zaraz znowu przejściem dla pieszych, a na zwróconą uwagę, że przejście i chodnik jest dla pieszych otrzyma się wiąche obelg i bluzgów, bo co bo przecie łon jedzie rowerem to trza go wypatrywać i jeszcze najlepiej czerwony dywan dla gwiazdy komentarzy rozłożyć, bo Uwaga łon jedzie…. Już pisałem, że jak nie masz nic ciekawego do napisania, to się wogóle nie udzielaj. Widzę, że chyba bardzo samotny jesteś, nie masz się komu wyżalić, i musisz na forum psuć ludziom dzień tymi swoimi komentarzami często zupełnie nie na temat. Czytanie ze zrozumieniem nie idzie ci najlepiej chyba, nie wiem czemu komentujesz i czepiasz kierowców, skoro z tekstu wynika, że winny był rowerzysta. Druga sprawa poczekajmy na ustalenia policji, a nie od razu ten czy tamten winny. Proponuję zacząć od siebie samego i stosować się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego. By wszystkim jeździło się przyjemnie i bezpiecznie. Pozdrawiam

  4. Dobra z głupim nie wygrasz, bo cię sprowadzi do swojego poziomu. Widzę że merytorycznie to z podpisem się nie da. Żegnam buraka. Pardon cwela czy jak to tam lubisz być nazywany. Realizuj się dalej na tej wiejskiej stronie, bo w życiu to już raczej nic ciekawego nie zdziałasz

    • Haaaaa już ci lepiej? Jesteś najlepszy,mega! Trol w necie-panisko bo w realu zakompleksiony zasmarkany chłopczyk.Bycie trolem to twój szczyt publicznych osiągnięć. “Troll (norw., szw. troll, duń. trold) – przypominający wyglądem człowieka stwór ze skandynawskich wierzeń ludowych, wywodzący się z mitologii nordyckiej.– autor obraźliwych postów, zawierających ataki personalne; prowokator, pyskacz, cham, ktoś kto wywołuje kłótnie na forum czy grupie dyskusyjnej” P.S.Każdy widzi,że jestem twoim idolem.Nawet nicki których używaqsz mogą być tyklo morfem mojego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię