Rowerzystka rozbiła się o zaparkowany samochód dostawczy

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Do 34-letniej mieszkanki Warszawy trzeba było wezwać pogotowie ratunkowe. W rezultacie silnego uderzenia głową kobieta straciła przytomność


Zdarzenie miało miejsce na popularnym szlaku, szczególnie w weekendy chętnie uczęszczanym przez wielu mieszkańców stolicy jeżdżących ze znaczną prędkością na dwóch kółkach. Kobieta, która uległa wypadkowi w sobotę około godz. 11.30 jechała z grupą znajomych na kolarzówkach. Najprawdopodobniej nie rozglądała się i dlatego w pewnej chwili głową i barkiem uderzyła w tył samochodu dostawczego, który zaparkował częściowo na jezdni. Samochód należy do przedsiębiorstwa, którego pracownicy akurat w tym momencie byli zajęci czyszczeniem rowów. Cyklistka spadła z roweru i straciła przytomność. Na miejsc przybyła policja i pogotowie ratunkowe, które zabrało poszkodowaną do szpitala.

– Apelujemy do rowerzystów o rozsądek i uwagę w trakcie poruszania się po drogach publicznych – mówi kom. Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Fot. KPP w Piasecznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię