Rozbił dwa auta i próbował uciekać

0

PIASECZNO Kierowca opla staranował dwa zaparkowane pojazdy i uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście sytuację zauważył policjant, który wracał z rodziną z zakupów. Pirat drogowy został zatrzymany.


Późnym wieczorem na ulicy Energetycznej w Piasecznie, kierowca opla nie zapanował nad pojazdem i po kolei uderzył w dwa prawidłowo zaparkowane na poboczu pojazdy.

Nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia. Świadkiem tej sytuacji był 39-letni policjant, który będąc po służbie wraz z rodziną wracał z zakupów.

Funkcjonariusz widząc, że kierowca postanowił uciec z miejsca kolizji, zaczął biec za autem. Podczas pościgu poinformował o sytuacji oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie. Po około 150 metrach, gdy opel stanął, korzystając z nadarzającej się okazji policjant zatrzymał 27-letniego kierowcę. Następnie przekazał go przybyłej już na miejsce załodze z prewencji.

CZYTAJ TAKŻE:  120 kg narkotyków w Woli Mrokowskiej. Policja wytropiła grupę rozprowadzającą środki odurzające

Badanie wykazało, że sprawca kolizji miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie. 27- latek odpowie teraz za zniszczenie audi i peugeota oraz kierowanie pod wpływem alkoholu.

Źródło: KPP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię