Ruch wahadłowy na moście w Górze Kalwarii

6

GÓRA KALWARIA W bieżącym tygodniu wykonawca budowy obwodnicy Góry Kalwarii rozpoczął remont nawierzchni połączenia starego przebiegu DK50 z obwodnicą.

Wprowadzony został ruch wahadłowy, który obowiązuje na całej długości mostu na Wiśle.

 

źródło: GDDKiA

6 KOMENTARZE

  1. co za debile!!!! to nie można było w weekend tego zrobić???? 3 godziny do pracy jechałem… i teraz to samo z powrotem!!!! ciągle coś tam robią, jak nie wiadukt to most, jak nie most to obwodnica. KIEDY WRESZCIE BĘDZIE NORMALNIE????? utrudnienia potrwają do 30 marca!!!!! żesz w du….. !

  2. Kolejka tirów w poniedziałek była od mostu do piekarni Oskroba pod Kołbielą. O 19 brak pracownikow na budowie. Szkoda ze na takiej uczeszczanej trasie nikt nie pomyślał o jakiejs lepszej organizacji.

  3. czy w tym kraju jest jakaś władza? jakaś organizacja???? debile!!! leserzy!!! jak można dopuścić do takich przestojów na moście!!! ten po…ny wykonawca ma za nic ludzi!!!! policja zadowolona bo sobie jeżdżą na sygnałach, a jakby tak musieli stać jak wszyscy to by pewnie inaczej to wyglądało!!!! kolejki k!!!! tirów po 30km – a skierować na obowiązkowe objazdy, a puścić ruch przez Warszawę – podobno pusta bo wirus! SKANDAL! SKANDAL!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię