Ruch wahadłowy ręcznie sterowany

4

PIASECZNO Od wczoraj nie działają światła na remontowanym odcinku modernizowanej DW722 (aleja Polskiego Państwa Podziemnego) w Zalesiu Dolnym

Nie działają światła czasowe w Zalesiu Dolnym już któryś raz z rzędu. Mega korki... – żalił się wczoraj przed godziną 18.00 jeden z naszych Czytelników.
Sygnalizacja świetlna, która stertuje ruchem wahadłowym nie działała także rano.
Na wahadle nie działają światła – dziś przed godziną szóstą napisała do nas Czytelniczka. – Ostrzeżcie innych kierowców, żeby w miarę możliwości wybierali objazdy.
Sterowanie ruchem wahadłowym przejęła policja, a po niej straż miejska. Co się stało? Dlaczego światła nie działają?
Od rana nastąpiła przerwa w dostawie energii elektrycznej – informuje Łukasz Wyleziński, dyrektor Biura Promocji i Kultury Urzędu Miasta w Piasecznie. – Z informacji jakie posiadam wynika, że ze strony PGE. Firma zajmująca się konserwacją tej sygnalizacji przekazała to do dystrybutora energii. Nie znamy godziny ponownego włączenia zasilania energii.

AB

4 KOMENTARZE

    • A ja zadam pytanie dlaczego w jednym czasie są remontowane właściwie 3 drogi? W Zalesiu Dolnym, w Zabiencu i w Piasecznie przy biedronce na dworcowej jednocześnie??

  1. Firma zajmująca się konserwacją tej sygnalizacji powinna ponieść konsekwencje i zapłacić za swoje niedbalstwo a nie na podatników bo S.M i policja opłacani są z naszych podatków

  2. A ja zadam pytanie dlaczego w jednym czasie są remontowane właściwie 3 drogi? W Zalesiu Dolnym, w Zabiencu i w Piasecznie przy biedronce na dworcowej jednocześnie??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię