Rusza budowa kanalizacji, utrudnienia przy Parku Zdrojowym

0

KONSTANCIN-JEZIORNA Rusza rozbudowa kanalizacji sanitarnej w ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Konstancinie-Jeziornie. W związku z tym mieszkańców i turystów odwiedzających Park Zdrojowy czekają spore utrudnienia. Od najbliższego wtorku (11 czerwca) droga zostanie zwężona oraz obowiązywał będzie na niej zakaz parkowania.

Gmina Konstancin-Jeziorna rozpoczyna kolejną inwestycję. W najbliższy wtorek (11 czerwca) rusza rozbudowa kanalizacji sanitarnej w ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego. Zadanie będzie realizowała firma IBF Sławomir Dymowski. Umowa, podpisana 30 kwietnia 2024 r., opiewa na kwotę 694,4 tys. zł.

W związku z inwestycją mieszkańców oraz turystów odwiedzających Park Zdrojowy czekają utrudnienia. Od tego dnia do końca października 2024 r. ulica zostanie zwężona – na odcinkach prowadzonych prac. Będzie na niej obowiązywał również zakaz parkowania oraz ograniczenie prędkości. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zwracanie uwagi na znaki drogowe, które pojawią się w związku ze zmianą organizacji ruchu.

 

Źródło: konstancinjeziorna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię