Rusza kino na skwerze

2

PIASECZNO 2 lipca 2021 r. o godzinie 21.30 rusza Piaseczyńskie Kino Plenerowe. Na skwerze Kisiela obejrzymy film pt.: „Parasite”.

Cykl tegorocznych pokazów filmowych tradycyjnie będzie się odbywać na skwerze Kisiela. Ze względu na wymogi sanitarne sugerujemy, przyjście na pokaz z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem.

Opis filmu Parasite: Żywot rodziny pana Ki-taeka (Kang-ho Song) nie należy do najbardziej udanych. Rodzice z dwójką dorosłych dzieci żyją w nędzy, wszyscy są bezrobotni, a przyszłość rysuje się tylko w szarych barwach. Jednak pomimo niedoli, potrafią być ze sobą blisko, kochać się i trwać w zgodzie – nikt tu nie krzyczy w desperacji “Jak żyć?!”. Pewnego dnia otrzymują prezent od losu, który przepełnia ich nadzieją oraz wizją stałego dochodu. Syn Ki-woo (Woo-sik Choi) zostaje polecony przez kolegę, studenta prestiżowego uniwersytetu, na dobrze płatną posadę korepetytora. Chłopak udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do domu rodziny Parków, żyjących w zupełnie innym świecie. Pan Park (Seon-gyun Lee) jest właścicielem międzynarodowej firmy z branży IT, ma też piękną żonę Yeon-kyo (Yeo-jeong Jo). Spotkanie dwóch jakże odmiennych rodzin prowadzi do ciągu tragikomicznych wydarzeń.

2 KOMENTARZE

  1. Cóż za urozmaicenie życia mieszkańców tego smutnego, ponurego miasta… Po prostu szaleństwo! Proponuję wprowadzić odpłatne wejściówki, tak jak na większość wydarzeń organizowanych przez Centrum Kultury w tym roku (w tym koncerty na Kolejce)…

  2. Bez owijania w bawełnę – Centrum Kultury najlepiej przemianować na Piaseczyńską Agencje Koncertową albo jakąś Miejską Estradę. Doskonale odnajdują się w organizacji płatnych eventów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię