Rusza lodowisko. Na dobry początek mecz hekejowy

0

PIASECZNO Już od dziś 13 listopada rusza piaseczyńskie lodowisko. Sezon 2021/2022 otworzy dziecięcy mecz hokeja. Na lodzie zagra piaseczyński Skating Academy z Małe LHT z Lublina

Lodowisko funkcjonujące na stadionie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie przy ul. 1-go Maja 16 rozpoczyna kolejny sezon. Na piaseczyńskiej tafli będzie się można ślizgać już od najbliższej soboty 13 listopada 2021 r. Sezon 2021/2022 otworzy mecz hokeja. Zmierzą się drużyny Małe LHT z Lublina i nowo powstały team z Piaseczno – Skating Academy. Start meczu o godz. 10.00. Rozgrywki potrwają do godziny 13.00 a od 13.45 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na ślizgawkę.

CZYTAJ TAKŻE:  W poniedziałek otwarcie lodowiska

Dziś na tafli będzie można skorzystać z darmowych porad instruktora i trenera – Łukasza Sibińskiego, opiekującego się zarówno lodowiskiem, jak i rolkowiskiem, które funkcjonuje na stadionie.

Na miejscu można wypożyczyć łyżwy w rozmiarach od 26 do 48, kaski, chodziki dla dzieci oraz naostrzyć łyżwy. Płatność za wstęp i wypożyczenie można realizować gotówką, kartą płatniczą oraz blikiem. Honorowane są również karty dużej rodziny. Zapraszamy!

Lodowisko będzie działało według poniższego harmonogramu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię