Rusza rekrutacja do szkół i przedszkoli

0

PIASECZNO Już 18 lutego rusza nabór do pierwszych klas szkół podstawowych. Dzieci, które mieszkają w obwodzie danej szkoły, będą przyjmowane na podstawie zgłoszenia. W innym wypadku należy złożyć stosowny wniosek


Rekrutacja do pierwszych klas nowej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Jana Pawła II 55 będzie prowadzona przez Szkołę Podstawową nr 5 w Piasecznie. Zgłoszenia i wnioski będą przyjmowane w postaci papierowej (w siedzibie SP nr 5) lub elektronicznej poprzez stronę oswiata.piaseczno.eu (zakładka Rekrutacje 2019/2020).
Od 15 lutego będzie można zapoznawać się z ofertą przedszkoli, rekrutujących dzieci z roczników 2016-2013 oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.
Od 15 marca rozpocznie się także rekrutacja do oddziałów sportowych (klasy IV – VII) oraz dwujęzycznych (klasy VII). Informacja o nowo tworzonych oddziałach sportowych oraz dwujęzycznych będzie zamieszczona na stronach tworzących te oddziały szkół. Rekrutacja odbędzie się w formie papierowej poprzez zgłoszenie lub złożenie wniosku do prowadzącej nabór szkoły.

CZYTAJ TAKŻE:  Ważne dla Ósmoklasisty

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię