Rusza Szlachetna Paczka

0

PIASECZNO Właśnie startuje kolejna edycja Szlachetnej Paczki – ogólnopolskiego projektu, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom oraz osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Ruszył już nabór wolontariuszy


Szlachetna Paczka pomogła stanąć na nogi tysiącom rodzin w całej Polsce, które nie ze swojej winy wpadły w problemy finansowe. Na terenie gminy Piaseczno akcji od 2018 roku lideruje Paulina Osówniak.
Aktualnie poszukujemy wolontariuszy. Wszyscy chętni z naszego terenu mogą zapisywać się poprzez stronę internetową Szlachetnej Paczki – zachęca. Od początku września zacznie się także poszukiwanie potrzebujących pomocy rodzin. Baza rodzin zostanie oficjalnie udostępniona 11 listopada. Wówczas do akcji będą mogli włączyć się darczyńcy, którzy zdecydują, której z rodzin przygotują świąteczną paczkę.
My ze swej strony nawiążemy kontakt z darczyńcami i będziemy monitorować kompletowanie paczki aż do wielkiego finału, który odbędzie się w pierwszej połowie grudnia – dodaje Paulina Osówniak.
Piaseczyńska Szlachetna Paczka wspiera około 30 rodzin rocznie.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię