Rusza XXV Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym

0

PIASECZNO W sobotę 28 stycznia odbędzie się pierwszy turniej XXV edycji Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym. Są to zawody o wieloletniej tradycji rozgrywane w Piasecznie nieprzerwanie od 24 lat

W ubiegłym sezonie w zawodach sklasyfikowano łącznie 715 uczestników, a w turnieju jubileuszowym zagrało 300 osób.

– Te rekordowe wyniki pokazują, że formuła turnieju przypadła do gustu fanom gry w popularnego ping-ponga – mówi Maciej Chojnicki z UKS Return Piaseczno. – W zawodach wziąć udział mogą wszyscy chętni – dzieci i dorośli, amatorzy i profesjonaliści.

Oprócz możliwości gry organizatorzy przygotowują dla uczestników szereg niespodzianek takich jak loterie i konkursy z nagrodami, pokazy gier w wykonaniu reprezentantów Polski czy dmuchańce dla najmłodszych. Na najlepszych czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych do Decathlon Piaseczno i restauracji Szara Eminencja.

Jutrzejszy turniej rozpocznie się w sali GOSIR przy ulicy Sikorskiego 20 o godzinie 10 dla kategorii dziecięcych. O 12.30 zagrają z kolei amatorzy, a o 14.30 odbędzie się turniej debli. Wisienką na torcie będzie turniej Open dla wszystkich chętnych, w którym udział wezmą także zawodnicy grający w rozgrywkach ligowych.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię