Ruszają Malarskie Niedziele

0

LESZNOWOLA W najbliższą niedzielę 31 lipca w godzinach od 16 do 18 odbędzie się pierwsza w tym roku Malarska Niedziela


Impreza planowana jest tradycyjnie w Mysiadle nad stawem, ale w razie deszczu wydarzenie przeniesione zostanie pod dach, do filii GOK Lesznowola w Mysiadle przy ulicy Topolowej 2. Tego dnia do wspólnego, plenerowego malowania zapraszają instruktorzy GOK Lesznowola – Jan Drewicz i Anita Kochanowska-Cydzik.
Malarskie niedziele są skierowane zarówno do dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych.
– Rodzice malujących pociech mogą np. rozłożyć sobie kocyki i urządzić w tym czasie mały piknik z przyniesionymi z domu koszyczkami ze smakołykami i miło spędzić niedzielne popołudnie – zachęcają organizatorzy. – Mogą również sami stanąć przy sztalugach.
Na miejscu wszystkimi obecnymi zajmą się instruktorzy – plastycy, pomagając w tworzeniu niepowtarzalnych, plenerowych dzieł i dziełek sztuki. Organizatorzy zapewniają przy tym materiały plastyczne (farby wodne, pędzle, papier i sztalugi) i dużo dobrej zabawy. Osoby malujące na płótnach proszone są jednak o zabranie materiałów własnych.
Kolejne Malarskie Niedziele odbędą się 7 sierpnia w ogrodzie filii GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej (ul. Krasickiego 60) i 21 sierpnia podczas Sołeckiego Pikniku Rodzinnego w Magdalence na Górkach Piaskowych przy ulicy Brzozowej. Wstęp na wydarzenia jest wolny.

Tyl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię