Ruszają zajęcia brydżowe dla seniorów i nie tylko

0

PIASECZNO We współpracy z Polskim Związkiem Brydża Sportowego gmina uruchamia nieodpłatne zajęcia „Brydż60Plus”


Od marca Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy z Polskim Związkiem Brydża Sportowego będzie prowadzić nieodpłatne zajęcia brydża sportowego dla seniorów i nie tylko. Na początku powstaną dwie grupy: dla zaawansowanych oraz początkujących, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tą grą.
– Chcemy, aby nasi mieszkańcy, w tym seniorzy, się integrowali i mogli w interesujący sposób spędzić czas – mówi wiceburmistrz Hanna Kułakowska-Michalak. – Budowanie relacji społecznych jest istotnym elementem naszej polityki senioralnej.
Polski Związek Brydża Sportowego wesprze GOSiR, przekazując na zajęcia specjalistyczny sprzęt do gry, a więc karty, bidding boxy, pudełka na karty oraz fachową literaturę.
– Jestem przekonany, że zajęcia brydżowe zaktywizują piaseczyńskich seniorów – mówi Krzysztof Ł. Kasprzycki, koordynator ds. polityki senioralnej.
Zajęcia będzie prowadzić Jerzy Bejma – sędzia okręgowy z licencją PZB. Będą one odbywały się we wtorki o godz. 11 w Centrum Edukacyjno – Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie. Zapisy pod tel. 517 01 44 80.

TW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię