Ruszyła trasa S7! Zobaczcie jaka piękna

17

POWIAT Dziś puszczono ruch na 6,6-kilometrowym odcinku trasy S7 między węzłem Lesznowola, a lotniskiem

– Ulica Postępu oraz Słoneczna stoi w korku – alarmują kierowcy. – Światła nie są jeszcze przystosowane.

Od miesięcy gotowy jest już trzeci odcinek trasy S7 od Tarczyna do Grójca. Najdłuższy odcinek środkowy, od Lesznowoli do Tarczyna, cały czas jest w budowie i tak naprawdę są małe szanse na to, że będzie przejezdny już w październiku, jak początkowo zapowiadała GDDKiA. Tym bardziej, że wykonawca tego odcinka zwrócił się do Generalnej Dyrekcji o wydłużenie terminu realizacji prac lub przyznanie dodatkowych środków, które pozwoliłyby zintensyfikować roboty i ukończyć inwestycję w pierwotnie ustalonym terminie.

17 KOMENTARZE

  • To ptanie chyba do Googla a nie do budowniczych i administratora. Poza tym, to tylko 6,6km prostej drogi, więc raczej trudno się zgubić, tym bardziej, że póki co, w obu kierunkach, zakończona jest „ślepymi” odcinkami…

  • a co ty myslisz ze google jest w warszAwie ibtylko nas satelita non stop podglada ??! ??? co za ktetynskie pytanie. kuzea co za infantylne pytanie. normalnie jak w przedszkolu……….

  • Czy jesteś tak niemądry czy aż tyle Tusk Ci płaci za sianie propagandy i narzekanie;)
   Bo przez tyle lat PiS zrobił 6,6km dróg…. I tacy nieudacznicy właśnie są za kochanym Tuskiem:):):)
   I żeby nie było nie jestem za PiSem ale patrzę obiektywnie na wszystko:)

 1. S7 do Grójca byłaby już dawno gotowa gdyby przed referendum w sprawie odwołania HGW Tusk nie zabrał pieniędzy z jej budowy i przeznaczył na S@ w Warszawie. Zresztą budowa S2 i tak nie ruszyła.

 2. Ja przebijam PIS ! Dbam o Czajkę nad Wisłą i ryby w Wiśle ( by ich za wiele nie było!) , zbudowałem 3 linie metra , 4 do Piaseczna będzie gotowa w grudniu tego roku .

 3. Po zjeździe z wiaduktu już się korkuje i zauważyłem cwaniaków, jadą pasem do zjazdu na WWA objazd ronda na około i ciach na Iwiczną… okej fajny pomysł, ale przez to jeszcze bardziej się korkuje… Sama trasa spoksik w parę minut na Iwicznej. Mam nadzieję, że to mocno uwolni puławską od nadmiaru aut.

 4. Niech zgadnę, teraz skrzyżowanie Słoneczna-Postępu będzie stała w korku?;)
  Wszystko ok tylko szkoda że nie zrobili dojazdu do Piaseczna a w planach na otwarcie S7 miał być.
  Ale damy radę, wazne że budują

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię