Ruszyły prace na moście w ciągu drogi 79

14

PIASECZNO Dziś, po dwukrotnej zmianie terminu rozpoczął się remont mostu w ciągu DK79 nad rzeką Jeziorka w Żabieńcu (trasa Piaseczno – Góra Kalwaria)

Prace będą polegały na remoncie konstrukcji betonowej obiektu. Ruch odbywa się wahadłowo, pojawiła sie sygnalizacja świetlna oraz wprowadzono ograniczenie prędkości do 40 km/h.
Prace wykonuje firma A-Z BUD a ich łączna wartość to ok. 1,4 mln zł. Planowany termin zakończenia tego etapu robót to 20 października. Czy ten termin zostanie utrzymany? O tym przekonamy się już wkrótce.

 

14 KOMENTARZE

  1. Szkoda, że nikt nie pomyślał, i remontuje mostek w tym samym terminie, w którym odbywa się remont drogi do Zalesia Dolnego. Droga ta dla jadących z Zalesia Górnego mogłaby być alternatywą dla „79”…

  2. No wreszcie, już nie mogłem się doczekać tych korków. A tak bajkowo się jeździło przez ostatni tydzień bo wielu kierowców zaczęło poruszać się już zastępczymi trasami.

  3. Domyślam się, że robotnicy będą pracować tylko w godzinach 7-16 dni robocze, jak to było przy budowie ronda w Chylicach-Pólko, skrzyżowanie Sielskiej ze Starochylicką. Skandal! Co na to inwestor?!

  4. Paranoja i debilizm, tamowanie ruchu tysięcy mieszkańców do i z pracy/szkoły itp. tylko po to, żeby zrobić remont mostu, głupiego, durnego mostu, który już kilka dobrych lat temu był remontowany. Ludzie stoją w korkach po to, żeby za ponad milion złotych zostało zrobione coś, co nikomu nie przyniesie absolutnie najmniejszej korzyści. I tak do 20 października. Tym piaseczyńskim powiatem rządzą prawdziwi głupcy, patrz: Chyliczkowska, Nadarzyńska, Zalesie Dolne i teraz wjazd na obwodnicę 🙁 najgorzej, najgłupiej zarządzany rejon podwarszawski.

  5. Nie wiem czy Państwo wiecie ale lada dzień zadznie się totalna przebudowa ulicy Księcia Janusza Starego ( czy jakoś tak) , dawnej 17 Stycznia na odcinku od ronda przy starym cmentarzu do rzeczonego mostku, jak stwierdził pan burmistrz:” korki w tym miejscu i tak będą, więc zrobimy to w tym samym czasie” 😉

    • burmistrza interesuje jedynie to by z Chylic łatwo i szybko można było wjechać do starostwa. reszta nich stoi. chcieliście pokemonów typu as, widz i Putkiewicz to macie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię