Ruszyły zajęcia sportowe w Opaczy

2

KONSTANCIN-JEZIORNA W Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy ruszyły zajęcia ruchowe dla mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. Ćwiczenia są bezpłatne i realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018.


Projekt pn.”Gimnastyka i taniec w Opaczy” jest jednym z 18, które w ubiegłym roku zostały w głosowaniu wybrane do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Konstancin-Jeziorna edycja 2018.

Zajęcia prozdrowotne: zdrowy kręgosłup, płaski brzuch i zumba są bezpłatne, a mogą z nich korzystać wszyscy mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna. Ćwiczenia wystartowały 4 stycznia i odbywają się dwa razy w tygodniu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Opaczy.

I tak w godz. 19.30 – 20.30 prowadzone są zajęcia płaski brzuch (poniedziałki) i zdrowy kręgosłup (czwartki). Z kolei w godz. 20.30 – 21.30 (poniedziałki i czwartki) taneczna zumba. Wszystko pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Jednostką realizującą zadanie jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie.

źródło: konstancinjeziorna.pl

2 KOMENTARZE

  1. Wyników głosowania budżetu partycypacyjnego miały zostać utworzone zajęcia w Słomczynie – w wygodniejszej lokalizacji ze względu na dojazd autobusów, a także z nowym prowadzącym. Kiedy one zaczną działać? Czy ta strona gminy jest gorsza? Projekt nadal wisi w stanie do realizacji, a żadna wiadomość o tym się nie pojawia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię