Zapisy na tegoroczną edycję Biegu Raszyńskiego ruszyły 30 stycznia na stronie www.biegraszynski.pl. – Lista szybko się zapełnia. Nie czekaj, zapisz się już dzisiaj i weź udział w największej imprezie biegowej południowego Mazowsza – zachęcają organizatorzy


Ogólnopolski Bieg Raszyński powstał w roku 2010, w kolejnych latach zdobywając coraz większą rangę. – Pozyskiwaliśmy nowych sponsorów, którzy w zamian za reklamę wśród lokalnej społeczności, z chęcią przekazywali nagrody na nasz bieg – informuje Marzena Zientara, koordynator ds marketingu i zapisów – W tej chwili w Biegu Raszyńskim uczestniczą zawodnicy z kraju i z zagranicy.

W zeszłym roku w kategorii OPEN zwyciężył Jakub Nowak , który przekroczył linię mety z czasem 30:37 , wśród kobiet triumfowała Katarzyna Kowalska z czasem 33:06.

Trasa biegu posiada atest PZLA. Przebiega uliczkami Raszyna. Do pokonania są trzy pętle po około 3,33 km. W centrum imprezy biegowej odbędzie się rozgrzewka oraz masaże. Co roku biegaczom towarzyszą grupy kibiców, które biorą udział w specjalnie zorganizowanym konkursie na najlepszy doping. Do wygrania dla najlepszej grupy kibiców jest 1000 zł, oraz inne atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Od kilku lat pół godziny przez Biegiem Raszyńskim startuje specjalna kategoria dla mieszkańców gminy Raszyn, uprawiających Nordic Walking. Cieszy się ona popularnością także ze względu na szansę zdobycia ciekawych nagród rzeczowych.

Bieg Raszyński charakteryzuje się bogatymi pakietami startowymi, w których oprócz koszulek technicznych można znaleźć ciekawe gadżety od sponsorów, takich jak smycze, długopisy, bony rabatowe, a nawet dżemy dla biegaczy. Na każdego uczestnika biegu czeka ciepły posiłek i napoje, które co roku serwuje Cater Mark.

Metryczka biegu

° W tym roku VIII Ogólnopolski Bieg Raszyński startuje 9 kwietnia o godzinie 11.00, ul. Szkolna

° Bieg Raszyński przeznaczony jest dla osób , które w dniu biegu mają ukończone 16 lat

° Opłata startowa wynosi 55zł, a każdy zawodnik otrzymuje koszulkę, posiłek regeneracyjny i napój izotoniczny

° Bieg podzielony jest na wiele kategorii, w których najlepsi wygrywają 1000 zł; Mamy też przewidzianą nagrodę pieniężną za ustanowienie rekordu trasy. Aktualny rekord trasy to 29:54;

° Dodatkowo do wygrania w kategoriach dla mieszkańców gminy Raszyn przewidziane są vouchery do salonu Magia Dotyku, oraz karnety do Gravitana;

° Wśród wszystkich, którzy ukończą bieg, zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody, takie jak tablety Samsung, zegarki, karty podarunkowe, vouchery do studia fitness, na aerobiki na gokarty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz !
Podaj swoje Imię